Gry

Marvel vs. Capcom 3: Destino De Dos Mundos

Już kilkukrotnie prezentowałem wam dość ciekawe gry na silniku mugen. Dzisiaj nadszedł czas na kolejną perełkę jaką jest Marvel vs. Capcom 3: Destino De Dos Mundos.

Niech Was nie wystraszy hiszpański podtytuł- gra jest całkowicie po angielsku.

Gra bardzo przypomina mi jeden klasyk z mojej przeszłości, w którego zagrywałem się jako dzieciak – czyli Marvel vs. Capcom.

Autor tego “składaka” zadbał jednak, by w jego grze pojawiło się znacznie więcej postaci z universum Marvela oraz gier Capcom. W grze możemy wcielić się w wielu znanych wszystkim bohaterów (Ironman, Doctor Strange, Thor…) oraz w kilkunastu chojraków których sobie nie przypominam z gier/komiksów. W trakcie testowania gry spotkałem się niestety z dość falującym A.I postaci – czasem potrafią nadstawiać “buźkę” do oklepania aby grało się nam przyjemnie, innym razem potrafią wpaść w “pętlę” i to my przyjmujemy coraz to mocniejsze “szlagi” na pysk. Takie sytuacje zdarzają się na szczęście bardzo rzadko i nie wpływają znacząco na odbiór Marvel vs. Capcom 3: Destino De Dos Mundos jako dobrze wykonanej gry.

W grze istnieje dość zaawansowany system kombosów. Tak samo jak w oryginale “wyklepanie” kilku ciosowego combo to kwestia kilku minut treningu, natomiast to co tygrysy kochają najbardziej – czyli ultra-combo zadające zazwyczaj olbrzymie obrażenia wykonujemy po zapełnieniu się specjalnego paska.  Wtedy to też nasze monitory rozbłyskują feerią barw, eksplozji i innych animacji w których to nasza postać wykonuje często 50 hitowe kombo a my zaczynamy się zastanawiać, czy przypadkiem nie mamy pierwszych objawów epilepsji…

W grze dostępnych jest kilkanaście trybów rozgrywki – od standardowego Arcade, przez Tag-team aż po survival – wszystko to sprawia, że jeżeli szukacie dobrze wykonanego mugenka z postaciami marvela/capcomu to właśnie go znaleźliście.

Niestety wszystkie “fajerwerki” zawarte w tym mugenie swoje ważą i po wypakowaniu gry potrzebujemy aż 7 gigabajtów wolnej przestrzeni na dysku ! Dla Waszej wygody przepakowaliśmy oryginalne archiwum znalezione w sieci za pomocą NanoZIP zaoszczędzając ponad gigabajt waszego transferu 😉

Download (3GB)

Pozostaw coś po sobie - oceń ten post ! Zmotywujesz mnie tym do dalszej pracy.

Kliknij w gwiazdkę, by go ocenić !

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił tego wpisu.

Może cię zainteresować:

Dark Ocean

Kabson

Brutal Doom

Kabson

Marvel vs. Capcom MAX

Kabson

CrimedBOT v 0.2 wydany !

Kabson

Pobieramy za darmo system Windows bezpośrednio ze strony Microsoftu

Kabson

Fallout 76 Perk Loadout Manager

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.