Gry

The Coyote Kills The Roadrunner

The Coyote Kills The Roadrunner to zabawna (i dość brutalna) gra logiczno-przygodowa oparta na motywach popularnego “Struś Pędziwiatra” w której Wiluś E. Kojot (ach te spolszczenia imion bohaterów…) w końcu udaje się zabić tego irytującego ptaka!

Czerpiąc inspirację z klasycznych kreskówek Warner Bros, The Coyote Kills The Roadrunner pozwala graczowi przejąć kontrolę nad Wile E. Coyotem, który używa szalonych planów, aby zabić Roadrunnera. Gracze mogą korzystać z różnych metod, znanych z kreskówek, takich jak ogromny głaz, rakieta na kółkach, czy inne wynalazki Acme. Te szalone pomysły mogą jednak pójść bardzo źle, jeśli nie zostaną wykonane z odpowiednią precyzją, co dodaje grze trochę czarnego humoru.

Galeria: The Coyote Kills The Roadrunner

Każdy nieudany plan kończy się w typowy dla Coyota sposób – komicznie i katastrofalnie. Jeśli jednak graczowi uda się w końcu przechytrzyć i zabić Roadrunnera, Wiluś w końcu będzie mógł wykonać naprawdę mroczny rytuał, czego raczej z kreskówki nigdy byśmy się nie dowiedzieli…

Gra, mimo że jest trochę niedopracowana i czasami zawiera błędy, dostarcza wiele zabawy. Świetnie łączy slapstickowy humor kreskówek z elementami horroru, tworząc naprawdę unikalną mieszankę. Kreskówkowy styl wizualny jest fantastyczny, oddając ducha oryginalnych animacji. Dla fanów klasycznych animacji Warner Bros to prawdziwa gratka, a widok Wile E. Coyota w końcu łapiącego Roadrunnera to widok na jaki czekaliśmy całe życie.

Grę bez problemów możecie pobrać za darmo stąd.

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 4 / 5. Głosów: 1

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Blood TC

Kabson

Life Of Pigeon

iPOD

Ballman Planets

Kabson

Raven Keep

Kabson

TMNT Arcade HD Remaster

Kabson

CrimedBOT v 0.3 wydany !

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.