Gry

Tony Hawk’s Existential Nightmare

Tony Hawk’s Existential Nightmare jest grą, która w zabawny sposób, przy użyciu naprawdę kiepskiej animacji postaci, przenosi graczy w świat w którym jazda na deskorolce jest ważniejsza od zaspokajania podstawowych funkcji życiowych.

W grze śledzimy historię Anthony’ego Hawka, gdy przechodzi od bycia dzieckiem z deskorolką pod pachą do legendarnej postaci deskorolki i gier wideo. Technicznie rzecz biorąc, jest to gra deskorolkowa, ale tak naprawdę to bardziej parodia  gry rytmicznej. Pomimo tego, że w grze “jeździmy” na deskorolce, główną zabawę stanowi tutaj naprawdę niedopracowana gra rytmiczna, co dodaje jej unikalnego uroku i humoru. Naciskając klawisze kierunkowe w odpowiedniej kolejności otrzymujemy lepszy wynik, jednak tak de facto nie ma to na nic żadnego znaczenia. “Misje” zaliczają się same z siebie, a nam zostaje tylko być niemal biernym odbiorcą tego “dzieła”.

Galeria: Tony Hawk’s Existential Nightmare

Animacja w grze Tony Hawk’s Existential Nightmare jest jedną z najgorszych, jakie kiedykolwiek widziałem w grze wideo, ale właśnie jest to zamierzony efekt, co sprawia, że ten tytuł jest bardzo zabawny. Ta kiepska animacja jest jednak częścią uroku tej gry, dodającą jej absurdalnego humoru i przekształcając ten tytuł w naprawdę coś wyjątkowego.

Fabuła w grze jest dość komiczna (i prawdopodobnie mija się z prawdą o Tonym…), jednak jest ona podana nam w naprawdę udany sposób.Nic więcej nie chcę spoilerować, ale w grze pojawia się również Rodney Mullen, którego fanowi serii THPS raczej nie muszę przedstawiać.
 
Chociaż gra jest na raz i właściwie jesteśmy w stanie przejść ją w niecałe 20 minut… z całego serca polecam ją fanom Tonego, bądź tych kilku świetnych gier z jego udziałem.
 
Grę zupełnie za darmo możecie pobrać odwiedzając ten link.
 
Życzę miłego grania !

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 4 / 5. Głosów: 3

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Wild Penguins

Kabson

M.A.M.E Extras (Zawsze najnowsza wersja)

Kabson

GTA IV Poland: Warsaw

Kabson

Marvel’s Avengers: Trainer +15 v1.0-v1.3.Build.13.18 [FLING]

Kabson

7 mało znanych aplikacji przydatnych w Windows

Kabson

Vice City RAGE

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.