Gry

Trenchpunk

Trenchpunk” to dynamiczna gra FPS osadzona w świecie dieselpunkowym, która czerpie garściami inspirację z klasycznego tytułu Wolfenstein 3D. Wcielając się w postać umieszczoną głęboko za liniami wroga, głównym celem gracza jest niszczenie wrogich sił oraz odnalezienie i zniszczenie ich potężnej broni.

W miarę postępów w grze, zdobywamy coraz potężniejsze i efektywne uzbrojenie, umożliwiające nam skuteczniejsze radzenie sobie z przeciwnikami.

Tak jak wspomniałem na początku, rozgrywka w “Trenchpunk” przypomina tą znaną z klasycznego tytułu Wolfenstein 3D, oferując dynamiczną akcję pierwszoosobową, w której jednak nie możemy patrzeć góra/dół.Nie jest to jednak wadą tej gry. Wrogowie są szybcy i cholernie celni, więc w celu przetrwania istotne jest skuteczne strafowanie, aby unikać pocisków przeciwników.

Galeria: Trenchpunk

Pomimo braku możliwości zmiany osi pionowej oraz prostego sterowania, “Trenchpunk” oferuje intensywną i angażującą rozgrywkę, która może przyciągnąć zarówno fanów klasycznych FPS-ów, jak i nowych graczy poszukujących retro doznań.

Gra oferuje trzy obszerne epizody, co zapewnia wielogodzinna rozgrywkę i różnorodność w wyzwaniach. Bogaty wybór broni umożliwia graczom dopasowanie strategii do własnych preferencji i sytuacji na polu walki. Każda z broni posiada unikalne cechy i właściwości, co dodaje głębi i różnorodności do rozgrywki, a także umożliwia eksperymentowanie z różnymi taktykami i stylami gry.

Wszystko to sprawia, że “Trenchpunk” to emocjonująca, szybka i intensywna gra FPS która zapewni nam kilka godzin miłej rozgrywki i to zupełnie za darmo.

Grę możecie pobrać stąd, życzę miłego grania.

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 5 / 5. Głosów: 1

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Gramy w Dead Space Mobile na PlayStation Vita

Kabson

Minestein 3D

Kabson

Final Fantasy 7: Re-Imagined

Kabson

Wiedźmin – HD Texture Pack

Kabson

Mario on drugs

Kabson

Fallout 3 HD Texture Pack

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.