Gry

Ultimate Horror MUGEN

Na moim blogu już od jakiegoś czasu nie udostępniam żadnych gier stworzonych na silniku MUGEN. Głównym powodem tego stanu rzeczy jest fakt, że wśród nieskończonej liczby kompilacji gier na tym silniku trudno jest znaleźć coś, co nadaje się do ogrania. Niezbalansowane postacie bądź zła ich implementacja, nieumiejętne skonfigurowanie silnika czy też “chamskie” dodanie do niego jakiegoś wrednego keylogger’a sprawia, że w dzisiejszych czasach naprawdę ciężko jest wydłubać jakąś “mugenowską perełkę”.

A jedną z nich jest niewątpliwie tytułowy Ultimate Horror MUGEN, któego autor zamiast ponownie wrzucać setkę postaci znanych z serii Street Fighter, Mortal Kombat czy też z uniwersum Marvel’a postanowił “zaadoptować” pieszczochów znanych z klasycznych horrorów takich jak “The Texsas Chainsaw Massacre“, “Hellriser“, “Friday The 13th“, czy też “A Nightmare on Elm Street“. Podsumowując dossier postaci, to czeka na nas sama śmietanka towarzyska 😉

Galeria: Ultimate Horror MUGEN

Gra w trakcie testów działała naprawdę stabilnie i pomimo kilku prób nie udało mi się jej “wywalić” do pulpitu. Postacie są dobrze wykonane, dysponują garniturem ciosów specjalnych jednak te czasami wymyślone są z “czapy” kompletnie nie pasując do bohatera, do jakiego zostały przypisane. Nie przeszkadza to jednak w “młócce” po ryjkach, która jak na ten silnik przystało jest niezwykle dynamiczna i prosta do opanowania.

Grę możecie pobrać stąd, ewentualnie skorzystać z naszego mirrorka na forum.

Dziękuję za uwagę.

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 4.5 / 5. Głosów: 2

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

PS5 Simulator

Kabson

Assassin’s Creed: Valhalla – Trainer +19 v1.0.2-v1.1.0 [FLING]

Kabson

God of War: Trainer +15 v1.0 [FLING]

Kabson

Spyro the dragon: Artisans Revisited – Christmas Special

iPOD

Emulujemy Game.com na PC (game.com)

Kabson

160 dźwięków powiadomień od The Interactivist

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.