Gry

Żulionerzy

Żulionerzy stanowią jeden z najbardziej dyskusyjnych projektów w dziedzinie garażowych gier, przedstawiając satyryczną parodię popularnego teleturnieju “Milionerzy”. W tej grze wcielamy się w postać uczestnika fikcyjnego programu telewizyjnego, dążącego do zgromadzenia jak największej ilości flaszek, odpowiadając na nietypowe pytania z różnych dziedzin.

Mechanika Żulionerów przypomina oryginalny teleturniej, lecz zamiast konwencjonalnych pytań z nauki, historii czy kultury, gracz musi stawiać czoła absurdalnym i często kontrowersyjnym zagadnieniom, obejmującym tabu, politykę, seks i inne absurdalne tematy, na przykład pytanie o kolor czerwonego malucha. Wybierając spośród czterech propozycji odpowiedzi, gracz musi znaleźć jedną poprawną.

Galeria: Żulionerzy

Pomimo wywołanej kontrowersji i krytyki, jaką otrzymała od fanów oryginalnego teleturnieju, gra zdobyła znaczną popularność wśród licznych zwolenników którzy docenili jej satyryczny i wyjątkowy charakter.

W grze Żulionerzy dostępne są także “koła ratunkowe”, takie jak “Ściepa Publiki” (odpowiednik pytania do publiczności) czy “Telefon do Meliny” (odpowiednik telefonu do przyjaciela). Osobiście, gwarantuję wam, że obcując z tym tytułem co chwilę będziecie przerywać rozgrywkę, gdyż autorzy naprawdę postarali się, by poprawić nam humor w każdy możliwy sposób.

Dla tych, którzy poszukują czegoś niekonwencjonalnego i nietuzinkowego, a jednocześnie cenią sobie dobry humor, warto sięgnąć po Żulionerów.

Grę możecie pobrać na komputer, bądź na telefon z Androidem.

Dziękuję za uwagę.

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 5 / 5. Głosów: 1

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

LameDuke (prototyp DN3D)

Kabson

SpiderMan IV

Kabson

Not Tetris 2

Kabson

Rozpoczęcie prac nad CrimeDBOT v 0.3

Kabson

No Players Online

iPOD

15 Najciekawszych strojów dla UNP Body

Kabson

1 komentarz

Avatar
Żulioner 2024-01-11 at 08:55

Ta gra jeszcze jest rozwijana ? Grałem w to z 14 lat temu :]

Odpowiedz

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.