Emulacja

Cadillacs and Dinosaurs Hardcore Hack

Cadillac and Dinosaurs to kultowa gra, której bywalcom salonów gier nie trzeba przedstawiać. Sam osobiście w automat z tą grą wrzuciłem tyle złotówek, że dzisiaj byłoby mnie stać na papierek po lodach Ekipy 😉

Właściwie to po dzień dzisiejszy zagrywam się w D&C na emulatorze M.A.M.E. Po prostu ten tytuł to jeden z najlepszych beatem’upów w historii gier arcade.

Jeżeli tak jak ja uwielbiasz Cadillacs and Dinosaurs, jednak znasz ten tytuł na wylot i chciałbyś spróbować swoich sił w troszkę zmodyfikowanej, trudniejszej odsłonie tego tytułu… To mam coś dla ciebie.
Prezentowany dzisiaj hack tej gry robi jedną niewielką, jednak bardzo irytującą rzecz. Mianowicie dorzuca do puli zwykłych przeciwników, spotykanych na planszach wszystkich bossów występujących w grze. I to często w liczbie mnogiej i nie raz przychodzi się nam uporać z 3 zakapiorami jednocześnie.
A musicie wiedzieć, że niektórzy z nich już w pojedynkę powodowali nawet wprawnym graczom problemy które kończyły się w salonach gier wrzuceniem kolejnej złotówki, albo rzuceniem gromką “ku*rwą” i odejściem od stanowiska.
Taka modyfikacja zmusza nas do opracowania nowych technik walki, a jeszcze lepiej zaproszenia drugiego gracza. Nie ma to jak mięso armatnie, które chociaż na chwilę skupi na sobie uwagę liczniejszego wroga 😉
Zresztą co tu dużo pisać, zobaczcie mój gameplay z pierwszego etapu i muszę się przyznać, że poszło mi na nim nie najlepiej.

Jak z całą pewnością zauważyliście, na ekranie dzieje się naprawdę sporo. Dobrze, że emulator M.A.M.E nie zedrze z nas ani złotówki podczas próby przejścia tak zmodyfikowanego tytułu.

Na nasze szczęście wszyscy bonusowi przeciwnicy zostawiają po sobie tony broni i jedzenia. Bez tych “dóbr” napis game over wyskakiwałby dosłownie co kilka minut.

Hack polecam jako gratkę dla fanów salonów arcade oraz wyśrubowanego poziomu trudności. W przeciwnym razie naprawdę możecie się szybko zniechęcić do tak zmodyfikowanej wersji gry…

Dziękuję za uwagę.

Dane pliku:

Nazwa: arcadeCadillac.exe
Rozmiar: 36.50 MB.
CRC32: 000000004F268322
SHA1: 72EF2C201FDD0BBA139ADEFC2CC7339C4B81789E

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 4.5 / 5. Głosów: 10

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Załączniki

Może cię zainteresować:

TMNT Arcade HD Remaster

Kabson

Aktywatory Windows (lista)

Kabson

Rayman Redemption

Kabson

Elden Ring + 30 Trainer v1.02-v1.03+ [FLING]

iPOD

CrimeDBot – Info z placu boju cz.2 ;-)

Kabson

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Re-Revenge

Kabson

1 komentarz

Avatar
IGuulkj465 2022-04-11 at 23:32

😀 ale zajebiste

Odpowiedz

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.