Emulacja

Gramy w GoldenEye 007 postaciami z Mario 64

Nie da się ukryć, że Super Mario 64 oraz GoldenEye 007 były grami, przez które dobrze zapamiętaliśmy konsolę Nintendo 64. Dzisiaj pokażę wam, w jaki sposób “odblokować” bohaterów Super Mario 64 w grze GoldenEye 007.

Tak jak w przypadku innych modów gier na Nintendo 64, takich jak Super Mario 64 Odyssey, czy też Banjo-Kazooie w Super Mario 64 musimy posłużyć się odpowiednim programem.

Co będzie nam potrzebne do podmiany postaci w GoldenEye 007 ?

  • Program Xdelta patcher – dzięki niemu “poprawimy” oryginalny rom gry.
  • Patch do gry – pobieramy go stąd.
  • Romu NTSC-U GoldenEye 007. Koniecznie musi posiadać rozszerzenie *.z64.
  • Emulatora konsoli – polecam M64Py.

Jak zainstalować patch w grze GoldenEye 007 ?

Tak jak wspomniałem wcześniej, to nie jest pierwszy ciekawy mod którym chciałbym się z Wami podzielić. O tym jak korzystać z Xdelta patcher pisałem już np. przy okazji prezentacji modyfikacji Portal Mario 64, którego również polecam. Sama aplikacja patcha jest dziecinnie łatwa i nikt nie powinien mieć z nią problemu 😉

Galeria:

Modyfikacja podmienia wszystkie postacie w grze na te znane z Super Mario 64, przez co poważny James Bond zamienia się nie do poznania. Modyfikacja dodaje również kilka poziomów z SM64 do trybu deadmatch, jednak nie byłem w stanie im zrobić jakichś sensownych screenów.

Muszę wam przyznać, że ten mod można traktować głównie jako ciekawostkę, gdyż nie zmienia on w żaden sposób rozgrywki. Wyskakujące przed celownikiem Koopa Troopa co prawda sprawiają, że na naszej twarzy pojawia się banan, jednak po kilku(nastu) minutach gra w ten sposób zaczyna naprawdę nudzić.

Dużo ciekawsze są nowe poziomy do rozgrywki wieloosobowej. Zwiedzanie zamku Peach i jego okolic w poszukiwaniu przeciwników sprawia trochę frajdy i potrafi nas zająć na kilkanaście minut.

Mam nadzieję, że kiedyś “dokopię się” do jakiejś sensownej modyfikacji Perfect Dark, gdyż moim zdaniem to właśnie przygody Joanny są najlepszym FPS’em jaki pojawił się na tej konsoli. W każdym bądź razie z pewnością się nim z Wami podzielę.

Dziękuję za uwagę.

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 4.3 / 5. Głosów: 8

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

GTA III RAGE Classic

Kabson

Gran Turismo 2 Plus

Kabson

Bethesta logo remover for Fallout 76

iPOD

15 Najciekawszych strojów dla UNP Body

Kabson

The Chinese Stealth Suit

Kabson

Fallout 3 HD Texture Pack

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.