Emulacja

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Re-Revenge

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Re-Revenge to naprawde świetny ROM hack, który przekształca klasyczną grę Streets of Rage 2 na konsolę SEGA Genesis/Megadrive w grę TMNT.
Shredder’s Re-Revenge zachowuje poziomy i ścieżkę dźwiękową z oryginalnej gry Streets of Rage 2, ale praktycznie wszystko inne zostało zmienione. Mamy do wyboru siedmiu grywalnych bohaterów (Raphael, Michelangelo, Leonarda, Donatella, Splintera, Casey’ego Jonesa i April O’Neil), każdy z protagonistów charakteryzuje się unikalnymi statystykami i zestawami ruchów.
Wygląd i ruchy postaci są oparte na grze TMNT: Shredder’s Re-Revenge i są o wiele szybsze i responsywnejsze niż klasyczne, ociężałe postacie z SoR. Co prawda, nasi herosi Nie mogą podnosić broni, ale dysponując własnym orężem nie jest to naprawdę potrzebne.
Wszystkie wrogie postacie również zostały zastąpione antagonistami znanymi z kreskówek, włączając w to wszystkich bossów, a nawet pojawiają się nowe ataki. Wśród bossów znajdują się Rocksteady, Bebop, The Rat King, Wingnut, Leatherhead, Slash i Shredder (i jeszcze jeden, którego tu nie zdradzę, a z pewnością fani żółwi ucieszą się na jego widok).
To niesamowity ROM hack, który przekształca trzydziestoletnią bijatykę w dynamiczną grę pełną “turtlesów”, którą można by wydać nawet dzisiaj.

Galeria: Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Re-Revenge

Aby zagrać w Shredder’s Re-Revenge, będziemy potrzebować emulatora SEGA Genesis/Megadrive, programu Lunar IPS oraz pliku ROM Streets of Rage 2 w wersji USA (Nie mogę ci prawidłowo wskazać, gdzie go znaleźć. możecie poszperać na stronach o których rozmawiamy na naszym forum), a także pliku ROM Hack w formacie .ips o nazwie Shredder’s Re-Revenge. Wtedy uruchamiamy program Lunar IPS, aby dodać hack do pliku ROM Streets of Rage 2 USA, a następnie uruchomić tak spreparowaną grę na emulatorze.
Przypominam, że Shredder’s Re-Revenge to nie jedyny Jack gry z którym się z wami tutaj chciałem podzielić. Na naszym blogu możecie znaleźć ich jeszcze kilka, np. Super Mario 64 Odyssey bądź Portal Mario 64 który również zmienia stare znane na pamięć gry w coś nowego.
A GTA 5 na PS2 to już prawdziwy majstersztyk.
Dziękuję za uwagę.

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 5 / 5. Głosów: 1

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Konfiguracja nullDC (Emulator Segi Dreamcast)

Kabson

Hackujemy Pokemon GO

Kabson

The Revenge of Shinobi (1989)

Kabson

Fear the Walking Dead:Dead Run – poradnik cheatera (Gameguardian)

Kabson

Emulujemy gry z Dreamcast na PC (Redream)

Kabson

Oszukujemy w grach za pomocą Infinity

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.