Zmieniamy wygląd kursora na El Capitan z Mac OS X

W tym prostym poradniku przedstawię Wam w jaki sposób zmienić standardowy, nudny aż do bólu styl kursora Windows na cukierkowy El Capitan, który zadebiutował  ( i cieszy się naprawdę dobrymi opiniami) w nowej odsłonie Mac OS X.

mac_os_x_el_capitan_cursor_pack_for_win___by_sees_by_spysees-d9hllinPo co to zrobić ? Ano po to, by dodać trochę słodyczy naszym okienkom. Nie żebym marudził na Winzgrozy ale M$ naprawdę mógłby pomyśleć o zwiększeniu opcji modyfikowania wyglądu swojego produktu, gdyż takie np. KDE (Plasma) znane z Linuxa pozwala dostawać niemal każdy wizualny aspekt a panowie z Redmond stwierdzili, że wybór tapety oraz prosta zmiana ikonek to i tak za dużo dla zaawansowanych użytkowników…

Zatem pobieramy plik z załącznika i rozpakowujemy w dowolne miejsce, przechodzimy do folderu Kursor El Capitan i klikamy prawym klawiszem myszy Install.inf wybierając zainstaluj.

install_inf Instalator powinien automatycznie zainstalować oraz zmienić nasz kursor na El Capitan. Jeżeli jednak tak się nie stało, zmieniamy kursor przechodząc Panelu sterowania > Sprzęt i dźwięk > Urządzenia i drukarki > Mysz w zakładce Wskaźniki:

scr_279603078

Kursor działa na każdym systemie Windows 😉

Załączniki

 • rar elcapitan
  Rozmiar pliku: 94 KB Pobrania: 1151

3 komentarze do “Zmieniamy wygląd kursora na El Capitan z Mac OS X

 • 17 września 2017 o 17:50
  Permalink

  mam pytanie dlaczego gdy juz to mam i chce to zainstalowac to nie pokazuje mi sie ze mogę to zainstalowac. co mam zrobic?

  Odpowiedz
  • Kabson
   17 września 2017 o 20:05
   Permalink

   Bo jest już zainstalowane, aby zmienić wygląd kursora przejdź do panelu sterowania.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.