Gry

Nightmare Kart

Nightmare Kart to fantastyczna gra wyścigowa utrzymana graficznie w stylu gier doskonale nam znanego z pierwszego PlayStation. Tytuł jest inspirowany Bloodborne, w której łowca zabija bestie w koszmarnym świecie. Gra została stworzona przez Lilith, autorkę świetnie wykonanego Bloodborne PSX, o którym kiedyś już tutaj wspominałem.

Nightmare Kart jest w zasadzie grą wyścigową w stylu Mario Kart osadzoną w mrocznych klimatach Bloodborne. Co ciekawe, tytuł początkowo miał nazywać się „Bloodborne Kart”, ale czarne garnitury nasłane przez Sony zmusił dewelopera do wprowadzenia prawnie odrębnych zmian (na przykład zamiast walczyć z Ojcem Gascoignem, będziemy konkurować z Ojcem Gregorym).

Galeria: Nightmare Kart

Gra zawiera pełnoprawny tryb kampanii fabularnej dla jednego gracza, tryb Free Play oraz tryb multiplayer na podzielonym ekranie. Tryb kampanii dla jednego gracza jest naprawdę dobrze wykonany. Znajdziemy w nim wiele elementów do odblokowania, walki z bossami i kilka przerywników filmowych.

Zmiany wprowadzone w Nightmare Kart z powodów licencyjnych dodają grze mnóstwo uroku i humoru. Gra jest bardzo zabawna i widać, że w projekt włożono wiele ciężkiej pracy i pasji. Jeśli lubisz klimat Bloodborne i wyścigi gokartów, Nightmare Kart jest właśnie grą dla Ciebie.

Grę pobierzecie totalnie za darmo odwiedzając tę stronę

Życzę miłego grania ! 

Pozostaw coś po sobie - oceń ten post ! Zmotywujesz mnie tym do dalszej pracy.

Kliknij w gwiazdkę, by go ocenić !

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił tego wpisu.

Może cię zainteresować:

Chip’n Dale Rescue Rangers (unofficial remaster)

iPOD

Need for Speed Carbon HD MOD

Kabson

Home Alone

Kabson

Mystery Of Tyskie Islands

Kabson

Cuphead: You Can’t Run Away From God

Kabson

Quake II XP

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.