Mody do Fallout 4

Fallout 4 Horizon

Dzisiaj chciałbym zaprezentować nie lada gratkę dla prawdziwych “wyjadaczy” Fallout 4 a mianowicie mod Horizon. Jest to modyfikacja która wprowadza ulepszony tryb Survival (przetrwania) chociaż powinienem napisać, że definiuje go na nowo.

Zmiany wprowadzone do gry obejmują chyba wszystkie aspekty rozgrywki – począwszy od licznych modyfikacji w perkach a na zaawansowanych mechanikach przetrwania na pustkowiach Wspólnoty kończąc. Do gry dodano kilka nowych mechanik (m.in. nowe sposoby hackowania terminali, otwierania zamków, liczne zmiany w wytwarzaniu przedmiotów) oraz zbilansowano zarówno zadawane jak i otrzymywane obrażenia. W kwestii leczenia naszej postaci również zauważyłem liczne zmiany. Stimpaki oraz przedmioty leczące statusy nie działają już tak „ochoczo” zaś radiacja naprawdę potrafi „dać w kość” nawet postaciom na wyższych poziomach. A dodając do tego fakt, że spanie czy też picie wody nie uzupełnia nam zdrowia sprawia, że gra staje się naprawdę trudna. Jeżeli wam „mało” to nadmienię, że autor modyfikacji „podłubał” również w scalowaniu przeciwników z naszym poziomem postaci, zatem raczej nie spotkamy tutaj obszarów ze „słabszymi” oponentami.

17374 0 1492653568

Jeszcze wytrwaliście z tym wpisem do tego momentu z pewnością zainteresuje Was fakt, że mod Horizon wprowadza nowy system umiejętności oraz rozwoju naszych towarzyszy…

Polecam zainstalować tą modyfikację na “czystym” F4 bez żadnych udziwnień, a następnie standardowo wybrać najwyższy poziom trudności w grze. Osobiście przeszedłem grę na Survival co nie sprawiło mi większych trudności a teraz… “stoję” gdzieś w 1/5 fabuły 🙂 zatem śmiało mogę stwierdzić, że modyfikacja Horizon przeznaczona jest stricte dla masochistów i/lub prawdziwych wyjadaczy gier survivalowych.

Jako, że mod jest ciągle rozwijany podaję wam link jedynie do Nexus’a.

http://zipansion.com/3tSyF

Pozostaw coś po sobie - oceń ten post ! Zmotywujesz mnie tym do dalszej pracy.

Kliknij w gwiazdkę, by go ocenić !

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił tego wpisu.

Może cię zainteresować:

GTA IV Poland: Warsaw

Kabson

5 Najatrakcyjniejszych towarzyszek w Skyrim

Kabson

Farmimy legendarnie wyposażenie w Fallout 4

Kabson

Nielegalnie modyfikujemy broń w Fallout 4

Kabson

God of War: Trainer +15 v1.0 [FLING]

Kabson

Dead Space Demake

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.