Mody do Fallout 4

Fallout 4 ReGrowth Overhaul

Modyfikacji poprawiających wygląd świetnego Fallout 4 jest całe multum. Począwszy od niewielkich zmianach w teksturach, przez takie kolosy jak FlaconOil’s HD ReTexture Project strona modderska wciąż usprawnia tą wydaną w 2015 roku grę. Dzisiaj chciałbym przedstawić wam nieco inne podejście do poprawienia grafiki w tej grze a mianowicie Fallout 4 ReGrowth Overhaul.

Jest to dość spora modyfikacja która zamiast po prostu podmieniać tekstury totalnie zmienia koncepcję przedstawionego świata gry dodając do niego naprawdę wiele zieleni, drzew, krzaków i innego typu flory którego w podstawowej wersji gry nie uświadczymy. Zresztą popatrzcie na kilka screenów:

Link do pełnej galerii.

Autor pomyślał również o dodaniu nowych dźwięków przyrody jednak nie obawiajcie się, że we Wspólnocie zniszczonej atomówkami usłyszycie świergot ptaków. Klimat post-apo jest wciąż zachowany, jednak jest gra po prostu staje się jakaś taka bardziej… zielona ;-). Początkowo myślałem, że ten mod nie przypadnie mi do gustu i po prostu nie będzie pasował do świata gry jednak po kilkunastu kwadransach testowania tej modyfikacji jestem nią oczarowany. Po prostu F4 wygląda teraz tak, jakby to właśnie natura wygrała nuklearne starcie i upomina się o swoje 😉

Oczywiście, nie ma róży bez kolców – mod sam w sobie nie olbrzymim wyzwaniem dla naszych kart graficznych, jednak low endowe maszyny mogą mieć problemy ze znaczącym spadkiem klatek animacji. Większość pustkowi “zalesiono” przez co podzespoły PC’tów mają cały czas co obliczać. Dodatkowo, modyfikacja nie za bardzo chce współgrać z innymi modyfikacjami tego typu więc często dochodzi do nakładania się obiektów na siebie.  Zatem zalecam wyłączenie innych HD modów przed przetestowaniem tego dodatku.

Mod do poprawnego działania wymaga DLC Far Harbor.

Download (~1,9 GB):

Pozostaw coś po sobie - oceń ten post ! Zmotywujesz mnie tym do dalszej pracy.

Kliknij w gwiazdkę, by go ocenić !

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił tego wpisu.

Może cię zainteresować:

Jak sklonować legendarne bronie w Fallout 4

Kabson

Need For Speed Underground 2 High Vision Mod

Kabson

Fallout 4 – prosty sposób na kapsle

Kabson

Duke Nukem 3D: High Resolution Pack

Kabson

Farmimy legendarnie wyposażenie w Fallout 4

Kabson

Fallout 4 Configuration Tool

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.