Mody do GTA IV

Cretaceous Runner 1.2 HD

Do dzisiaj sądziłem, że już mnie nic nie zdziwi jeżeli chodzi o modyfikowanie prawie dwudziestoletniego GTA: San Andreas. Niestety, myliłem się. I to nawet nie wiedziałem, jak bardzo…

Szperając po sieci natknąłem się na Cretaceous Runner 1.2 HD. Modyfikację, która z GTA: San Andreas robi… symulator dinozaura.

W grze wcielamy się w dromeozaura o imieniu Skilar, który żyje sobie w prehistorycznej Kanadzie nikomu nie wadząc. Do czasu, aż jego stado nie zostało zaatakowane przez króla jaszczurów T-Rex’a. Tylko Skilar uciekł z tej zasadzki skrywając się na niedalekiej prowincji.

Modyfikacja obfituje w wiele ciekawostek, w tym nawet możliwość podróżowania na grzbietach innych prehistorycznych zwierząt. Oprócz prehistorycznych lasów i stepów odwiedzimy tutaj również bardziej “cywilizowane” lokacje takie jak Mongolia, czy też obecnie istniejące miasta.

W grze zawarto 50 unikalnych misji, w których zmierzymy się z deszczem meteorów, tsunami a nawet wspomnianym T-Rex’em. Niestety większość zadań jakie wykonywałem polegała na podróżowaniu z punktu A do punktu B. Trochę to wieje nudą, ale nie zapominajmy, że większość misji w GTA:SA również na tym polegało…

Modyfikacja wykonana jest starannie. W trakcie jej kilkugodzinnego testowania spotkałem się z kilkoma błędami, jednak nie powodowały one zawieszenia gry, bądź niechcianej “wycieczki” do pulpitu Windows. Mod w zestawie przychodzi do nas nawet z presetem ENB, który delikatnie podkręca wyświetlaną grafikę.

Video:

Muszę przyznać, że Cretaceous Runner zrobił na mnie nie małe wrażenie. W lawinie totalnych konwersji do San Andreas ta broni się pomysłem jak i jakością wykonania, oraz nie da się jej odmówić. Totalną “robotę” robi wspomniany wcześniej patent z jazdą na grzbiecie na innych przedstawicielach fauny. Można się z tego uśmiać bardziej, niż z obietnic naszego obecnego Morawieckiego…

Jak zainstalować Cretaceous Runner 1.2 HD ?

Modzostał wydany jako tzw. stand alone, czyli nie wymaga od nas grzebania i konfigurowania oryginalnego GTA: San Andreas. Wszystko co musicie zrobić, to pobrać ten plik i zainstalować grę. Jeżeli macie problemy z pobieraniem to zapraszam was na nasze forum, gdzie znajdziecie mirrorki na innych serwisach.

Dziękuję za uwagę.

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 4.5 / 5. Głosów: 4

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Wiedźmin III w Skyrim

Kabson

GTA: Vice City AI Enhanced Textures

Kabson

GTA1 & GTA2

Kabson

Shark-O-Matic

Kabson

Fallout 4 Horizon

iPOD

Crossbows of the Commonwealth

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.