Mody do GTA IV

GTA IV Poland: Warsaw

GTA IV Poland: Warsaw jest modyfikacją, w której Niko Bellic będzie mógł zwiedzić naszą piękna stolicę.
No może nie do końca, gdyż mapa dość pokaźnych rozmiarów złożona jest z kilku punktów orientacyjnych takich jak Pałac Kultury i Nauki, Most Siekierkowski, stadion, oraz sieci lepiej i gorzej odwzorowanej sieci głównych ulic.

Modyfikacja powstawała podobno 8 lat. Niestety co finalnie dostaliśmy jest dalekie od ideału. Ulice są puste i szare, brakuje tutaj podstawowych elementów krajobrazu, takich jak kosze na śmieci czy ławki, a o przystankach tramwajowych nie wspomnę.
Dodatkowo w grze nie zmieniono modeli aut, chociaż tego typ mod aż się o to prosi. Jak twierdzi autor moda, powstawał on 8 lat. Naszym zdaniem to stanowczo za mało, aby tak dużą modyfikacje był w stanie ogarnąć tylko jeden zapaleniec. Zapomnijcie również o jakichkolwiek misjach, GTA IV Poland: Warsaw to tylko pusta mapka. Na dodatek, autor modyfikacji sam nas informuje, że jest świadomy niedociągnięć i wie, o błędach w swoim projekcie. Na szczęście błędy sprowadzają się do niepoprawnego pojawiania się aut, czy też na blokowaniu przechodniów w niektórych miejscach. W trakcie testowania nie udało mi się modyfikacji zawiesić, czy też wywalić gry do pulpitu.

Mimo wszystko należy docenić nakład włożonej pracy i naprawdę żałuję, że autor modyfikacji na razie przerwał nad nią pracę. Jeżeli znalazłby czas na dokończenie projektu, podmianę modeli aut i głównej postaci na jakiegoś Sebix’a to z tej totalnej konwersji wyszłoby coś naprawdę fajnego.

Galeria GTA IV Poland: Warsaw 

A jakby jeszcze znalazł się ktoś, kto popracowałby nad misjami… naprawdę marzy mi się misja, w której na przykład uczestniczymy w jakiejś demonstracji, czy też raz na zawsze zrobili porządek z jednym kurduplem mieszkającym na Żoliborzu 😉

Jak widzicie, GTA IV Poland: Warsaw ma naprawdę olbrzymią możliwość rozwoju. Trzeba tylko nad tą modyfikacją trochę popracować.

Jak zainstalować GTA IV Poland: Warsaw 

W pierwszej kolejności musicie posiadać świeżo zainstalowaną wersję GTA IV (bez żadnych modów). Następnie pobieramy modyfikację i po wypakowaniu archiwum, wklejamy pliki modyfikacji do folderu z grą.

Grę uruchamiamy z pliku PlayGTAIV.exe.

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 4.5 / 5. Głosów: 2

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

TENxPrivacy- wersja 0.3 wydana !

Kabson

God of War: Trainer +15 v1.0 [FLING]

Kabson

Quake I Ultra Quality

Kabson

GTA IV Iron Man Mod

Kabson

chicken HD

Kabson

Rayman Redemption

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.