Mody do GTA: San Andreas

GTA Mixed (LC+VC+SA)

GTA Mixed jest prawie udaną próbą połączenia trzech dobrze znanych nam miast w jedną wielką mapę w GTA: San Andreas. Mod jest bardzo dobrze przygotowany, po każdej dodatkowej lokacji poruszają się znane z VC/GTA3 pojazdy i przechodnie.

Niestety modyfikacja oprócz znacznego powiększenia świata gry po którym możemy się poruszać nie oferuje nic więcej. Aż chciałoby się, by w nowych lokacjach pojawiły się jakieś ciekawe misje.

Poczas testowania modyfikacji trafiłem na kilka glitchy, raz nawet grę wywaliło mi do pulpitu. Pomimo tego polecam sprawdzić tę modyfikację, gdyż robi większe wrażenie od nie tak dawno wydanego remstera tych trzech części gry.

Instalacja GTA Mixed (LC+VC+SA)

Moim zdaniem oryginalny sposób instalacji tej modyfikacji jest zbyt trudny dla osoby, która chce ją tylko zobaczyć. Dlatego też przygotowałem i umieściłem na naszym forum gotową paczkę, którą wystarczy wypakować do głównego folderu gry GTA: San Andreas. Dodatkowo spakowałem całość NanoZIP’em co zaowocowało naprawdę małym plikiem do pobrania. Dla bezpieczeństwa waszych stanów gry zalecam wykonanie ich kopii zapasowej przed uruchomieniem zmodowanej gry.

Galeria: GTA Mixed (LC+VC+SA)

Dziękuję za uwagę.

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 4.4 / 5. Głosów: 9

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Fallout 3 HD Texture Pack

Kabson

Fallout 76 Perk Loadout Manager

Kabson

GTA V: Legacy

Kabson

Dodajemy bronie z DOOM do Quake I

Kabson

Vice City for FiveM

Kabson

Vivid Fallout – tekstury 1K/2k/4K

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.