Mody do gier

Resident Evil – Containment

Resident Evil – Containment to totalna konwersja oryginalnej wersji gry “Resident Evil” z 1996 roku. Fabuła gry opowiada o niejakim Ghost, członka Umbrella Security Service, który został wysłany do Arklay Research Facility, aby zbadać wysłany sygnał o pomoc. Akcja tej modyfikacji rozgrywa się krótko przed wydarzeniami w “Resident Evil 0” i “Resident Evil”.

Mod zawiera zupełnie nową historię, która luźno wpisuje się w oryginalną linię czasową “Resident Evil”, a także wiele zupełnie nowych lokacji. Niektóre z tych nowych lokacji oparte są na odrzuconych koncepcjach i szkicach koncepcyjnych związanym z grą “Resident Evil”, a inne są zupełnie nowymi, oryginalnymi pomysłami autorów. Resident Evil – Containment zawiera również nowe sceny przerywnikowe, zagadki, wydarzenia, muzykę, dźwięki, filmy FMV oraz nowe funkcje rozgrywki, które dotąd nie pojawiły się w serii “Resident Evil”

Galeria: Resident Evil – Containment

Modyfikację (a właściwie całą grę, gdyż jest to modyfikacja typu standalone) możecie pobrać zupełnie za darmo odwiedzając tę stronę.

Jeśli jesteś miłośnikiem klasycznej serii “Resident Evil”, to gorąco zachęcam do pobrania “Resident Evil – Containment“. Takie staroszkolne tytuły już się nie pojawiają, ale wciąż są niezwykle grywalne.

Życzę miłego grania !

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 5 / 5. Głosów: 2

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Venturous

Kabson

GTA III RAGE Classic

Kabson

Vice City for FiveM

Kabson

GTA: Forelli Redemption

Kabson

Cretaceous Runner 1.2 HD

Kabson

Peril

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.