Konsole

Farmimy pieniądze, karty SPEED i punkty REP w NFS: Payback

Need For Speed Payback to dość kontrowersyjna odsłona serii która zadebiutowała w 1994 roku. To wszystko za sprawą zaimplementowania mikropłatności których moim zdaniem w grze za którą i tak musimy zapłacić nie powinno być wcale.

Na nasze szczęście po “dymie” jaki wywołały mikropłatności w SW: Battlefront 2, EA zdecydowało na wydanie patcha który trochę ograniczył ten proceder jednak wciąż nie jest za różowo. Grind w grze nadal jest obecny, jednak możemy się z nim wyrobić w dosłownie 1-2 godziny czasu gry.

Przez ten czas z pewnością uzbieramy fundusze które przy dość rozsądnym gospodarowaniu wystarczą nam do osiągnięcia platynowego pucharka więc aby nie przeciągać tego artykułu zaczynajmy 😉

Wszystko sprowadza się do posiadania dowolnego auta do driftu i udanie się na jeden z pierwszych zawodów z tej serii – a mianowicie “Dzielnicowy drift” który znajduje się w mieście w prawym dolnym rogu mapy:

Need for Speed™ Payback 20171226180948Cała “zabawa” polega na jak najszybszym zaliczaniu tego zadania. “Dzielnicowy drift” jako jeden z nielicznych zawodów rozpoczyna się i kończy dokładnie w tym samym miejscu na mapie, więc w trakcie grindu nie tracimy czasu na dojazd/teleportację w miejsce rozpoczęcia zadania.

Tutaj przykładowy filmik z jednego z moich przejazdów (nie starałem się i grałem po kilku piwach więc… nie oceniajcie mnie;) )

Jak widzicie nawet ktoś ze zdolnościami manualnymi pawiana postrzelonego z pistoletu na strzałki usypiające nie będzie miał problemów z ukończeniem tych zawodów. “Dzielnicowy drift” jest bardzo krótki więc w dość dopasionym aucie (które i tak rozwiniecie w trakcie tego grindu do maksimum…) możecie się wyrobić w niespełna półtorej minuty.

Dodając do tego czas doczytywania się konkurencji która wynosi około 30 sekund śmiało można wyliczyć, że w ciągu godziny jesteśmy w stanie sukcesywnie powtórzyć je do 20 razy co daje nam łącznie ok 280 tyś $, prawie 7 milionów punktów REP oraz stos kart SPEED które wg. potrzeby możecie wymienić na części. Do tych profitów należy również doliczyć bonusy otrzymywane za kolejne poziomy REP których zdobycie kilkanaście w ciągu zaledwie godziny !

W trakcie grindu możecie również zdobyć kilka pucharków:

bronzeSkładak – wygraj zawody wrakiem

Nic dodać nic ująć, wpadnie po wygraniu tych zawodów wrakiem.

bronzeDla innego skarb – Ulepsz wrak do poziomu osiągu 399

Wystarczy, że w tej próbie będziemy jeździć autem typu wrak i otrzymywane po wyścigu coraz to lepsze karty będziemy “wkładać” w nasze auto.

silverGruba Ryba – osiągnij 50 poziom REP

Jest to chyba najszybsza metoda nabijania punktów REP, więc jeżeli chcecie szybko wbić ten pucharek po prostu jeździjcie bokiem do skutku.

Oficjalnie jest to chyba najszybsza i najłatwiejsza metoda aby rozprawić się z mikropłatnościami w tej grze i miejmy nadzieję, że nie załatają jej po kolejnych patchach. Tak jak mówiłem na samym wstępie skoro kupiliśmy grę za ciężko uciułane złotówki to nie powinniśmy dodatkowo płacić jeszcze za takie bzdety jak karty SPEED itp. śmieci.

Pozostaw coś po sobie - oceń ten post ! Zmotywujesz mnie tym do dalszej pracy.

Kliknij w gwiazdkę, by go ocenić !

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił tego wpisu.

Może cię zainteresować:

Need for Speed Carbon HD MOD

Kabson

Need for Speed Underground 2 REDUX

Kabson

Need for Speed Most Wanted Redux (2005)

Kabson

Need For Speed :Most Wanted Modern Rockport

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.