Konsole

Farmimy zasoby w MGS V: Phantom Pain

Do rozbudowy naszej bazy (a także FOB’ów) będziemy potrzebować olbrzymich ilości zasobów – nieważne czy będzie chodziło o paliwo, materiały biologiczne czy też metale. Z tym poradnikiem będziecie w stanie w ciągu kilku minut zdobyć tyle zasobów, że na 100% nie będziecie posiadać ich deficytu przez całą grę.

Cała sztuczka sprowadza się do powtarzania części misji w których możemy odesłać do bazy kontenery z poszukiwanymi przez nas materiałami, zatem musimy mieć odblokowaną możliwość podnoszenia ciężkich obiektów (Cargo +2)

W przeciwieństwie do free roam, kontenery na misjach spawnują się bardzo szybko 😉

Warto pamiętać, że kontenery zawierają nieprzetworzone zasoby, które przetwarzane są w Base Development Platform zatem starajmy się rozbudować ten obiekt jak najszybciej.

Misja#21 – War Economy.

Długość zadania: 5 Minut

Zdobywane zasoby:

  • Fuel: 9000
  • Biological material: 15750
  • Common metal: 2250
  • Minor metal: 1250
  • Precious metal: 1500

Jest to chyba najszybszy sposób na zdobycie niemal nieograniczonej ilości zasobów jednak wymaga od nas pewnych przygotowań. Przede wszystkim  na tzw. “długi” bieg potrzebny nam będzie stealth camo, inaczej raczej ciężko będzie nam szybko ominąć wszystkich patrolujących teren przeciwników. Drugim potrzebnym nam gadżetem jest wormhole, inaczej  nie będziemy w stanie zdobyć 1500 PM (kontenery umieszczone są w hangarze). Po zebraniu wszystkich kontenerów uciekamy za okolicę bazy aż w prawym górnym rogu nie pojawi się informacja o zapisywaniu stanu gry, następnie restartujemy misję. Krótki bieg sprowadza się jedynie do przechwycenia pierwszych kontenerów i ucieczkę poza teren bazy dokładnie tą samą drogą, jaką tu dotarliśmy.

Misja#21 – Hellbound.

Długość zadania: 2 Minuty

Zdobywane zasoby:

  • Fuel: 7500
  • Minor metal: 4000
  • Precious metal: 500

Drugi z prezentowanych sposobów to prawdziwa kopalnia paliwa i MM, jednak wymaga od nas wormhole device. Teren patroluje tylko dwóch strażników, więc pozbycie się ich to kwestia kilku sekund. Osobiście używałem do tego BB nie zawracając sobie nimi głowy. Po odczytaniu przez Snake’a notatki następuje zapis gry po którym restartujemy misję i zaczynamy zabawę na nowo 😉

Misja#18 – Blood Runs Deep

Długość zadania: 2 Minuty

Zdobywane zasoby:

  • Common metal: 8250

Kolejna krótka misja w której bezproblemowo zdobywamy ponad 8 tysięcy zasobów, jedynym naszym problemem jest uśpienie 2 przeciwników znajdujących się najbliżej kontenerów. Potem zabieramy dobra i dajemy nogę poza teren obozu 😉

 

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 0 / 5. Głosów: 0

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Uaktywniamy konto Głównego Administratora w Windows

Kabson

19 przydatnych programów dla systemu Windows

Kabson

Remapujemy przyciski Dualshocka 4

Kabson

Poradnik Autoit – kontrolujemy klawiaturę i myszkę

Kabson

Kompresujemy system Windows 10 aby zaoszczędzić miejsce na dysku.

Kabson

Naprawiamy uszkodzony nośnik danych.

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.