Konsole

Just Cause 3 – prosty patent na Eden Airship Master Tour I-III

Just Cause 3 to dość sympatyczna gra, w której rozwałka gra pierwsze skrzypce. Niestety oprócz wesołego niszczenia dosłownie wszystkiego w grze umieszczono wyzwania, które potrafią napsuć naprawdę sporo krwi. Już w podstawce zadania polegające na przelocie przez obręcze powodowały u niektórych osób chęć wyrzucenia pada za okno i niewielu graczy decydowało się na zdobycie 5 trybików.

Dzisiaj zajmiemy się 3 podobnymi wyzwaniami dostępnymi w dodatku Sky Fortress. Wszystkie z nich polegają na przelocie przez obręcze, jednak tym razem latamy sobie na dość mocno zmodyfikowanym jetpacku, czyli Bavarium Wingsuit.

Moim skromnym zdaniem, te 3 zadania są znacznie trudniejsze niż wyzwania z podstawowej wersji gry więc postanowiłem nagrać aż 3 poradniki w jaki sposób zaliczyć Eden Airship Master Tour za pierwszym podejściem korzystając z drobnego tricku.

Wszystko co musicie zrobić to po prostu obejrzeć te 3 filmy, a następnie powtórzyć po swojemu:

Eden Airship Master Tour I

 

Eden Airship Master Tour II
Eden Airship Master Tour III

Jak widzicie, wszystko sprowadza się do prostego kontrolowania lotu w  wybranych obszarach – nic trudnego, jednak musicie sobie zarezerwować ok 10-15 minut na jedno wyzwanie.

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 5 / 5. Głosów: 1

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Just Cause 3 – droga do platyny

Kabson

Trofea i osiągnięcia: Just Cause 3

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.