Konsole

Metal Gear Solid V Phantom Pain – Misja 46

Mistrz Kojima “ukrył” prawdziwe zakończenie gry które poznajemy w trakcie trwania Episode 46: The Truth. Jest to skrzętnie ukryta misja która u mnie spowodowała opad szczeny… Ale nie będziemy spoilerować – każdy fan tej serii powinien sam zobaczyć, co tak naprawdę wydarzyło się naszemu ulubionemu bohaterowi.

Aby odblokować tę misję, poznać prawdziwe zakończenie gry oraz odblokować trofeum “Truth” będziecie musieli spełnić kilka wymagań:

1) Wykonać wszystkie misje fabularnie (powtarzające się zadania z prefiksem typu [Subsistence], [Extreme] etc. możemy pominąć)

2) Zaliczyć wszystkie “żółte”  side ops – te zadania odblokowują pewnego rodzaju wydarzenia w naszej bazie, więc będziemy mieli do obejrzenia kilka dość ciekawych cut-scenek. Misje odblokowują się wraz z rozwijaniem się głównego wątku gry.

  • Make Contact with Emmerich
  • Visit Quiet
  • Eli’s Challenge
  • Extract The AI Pod
  • Secure The Remains of Man In Fire
  • Search for The Escaped Children (1-5)
  • Secure Quiet

3) Rozbudować bazę osiągając odpowiedni poziom.

Tutaj Wam nie pomogę, w moim przypadku misja 46 pojawiła się przy wykupieniu ulepszeń trzeciego poziomu, jednak niektóre źródła podają, że wystarczy mieć lv.2.

4) Odsłuchanie części “żółtych” nagrań (Cassette Tapes)

iDroid umożliwia odsłuchiwanie nagrań z różnych rozmów, my natomiast musimy się skupić na tych oznaczonych jako ważne, czyli tradycyjną żółtą kropką. Niektóre źródła podają, że należy odsłuchać wszystkie żółte nagrania, jednak w moim przypadku wystarczyła ich ok. połowa. W chwili obecnej nikt nie wie które z kaset należy przesłuchać, by odblokować sekretną misję więc najlepiej jest je włączać jak tylko je zdobędziemy – a otrzymujemy je za wykonywanie misji głównych oraz żółtych Side Op’ów)

Po wykonaniu misji, nie licząc prawdziwego zakończenia tej gry dostajemy również możliwość stworzenia Infinity Bandana, nowy strój dla Venom Sneak’a (Leather Jacket) oraz – co najważniejsze dla rozwoju fabuły – kilka nagrań oznaczonych jako “Truth Records”… Uwierzcie mi, że skandal wywołany poprzez nagrania z pewnej restauracji to przy tym pikuś…

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 0 / 5. Głosów: 0

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Awaryjnie restartowanie systemu Windows 10

Kabson

Efekt Aero w Windows 10

Kabson

Przywracamy klasyczny wygląd zegara w Windows 10

Kabson

Usuwamy historię aplikacji w poleceniu Uruchamianie

Kabson

Poradnik Autoit – pliki *.ini

Kabson

Konfiguracja nullDC (Emulator Segi Dreamcast)

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.