Konsole

Niezawodny sposób na automatyczne wbijanie poziomów doświadczenia w Skyrim

skyrim_level_

Jako, że jestem zaczarowany tym “odgrzewanym kotletem” przedstawiam Wam mój, bardzo prosty sposób na w pełni zautomatyzowany rozwój naszej postaci. Wiem, że znajdą się malkontenci krytykujący poniżej przedstawiony sposób jednak przypominam, że jedno z trofeów z DLC Dawnguard – “Legenda” polega na ubiciu legendarnego smoka. Te mocarne bestie pojawiają się w grze tylko dla postaci posiadających co najmniej 78 poziom doświadczenia (chociaż filmy na YT twierdzą nieco inaczej…) a tak rozwiniętą postać możemy mieć dopiero gdzieś po 100 godzinach prawidłowego grania. 

Zatem, jeżeli zależy Wam na wbiciu wszystkich trofeów nie męcząc się zbytnio z levelowaniem to zapraszam do lektury.

Stosując moją metodę, jesteście w stanie wbijać poziomy i zdobywać punkty na nowe perki niemal zupełnie nie przebywając przy konsoli. Jedyną akcją, jaką musicie podejmować to reset umiejętności po osiągnięciu przez nią 100 poziomu i od czasu do czasu wykonując quicksave 😉 Zatem: Do dzieła !

Przygotowanie:

Aby skorzystać z mojej metody potrzebujemy kilku przedmiotów – mocnej tarczy (najlepiej z zaklęciem na % premii do blokowania), talizmanu (również z +% premii) oraz ekwipunku z regeneracją zdrowia. Osobiście rozwijałem umiejętność zaklinanie, jednak takie przedmioty na spokojnie znajdziecie w trakcie rozgrywki – i to przed osiągnięciem 40 poziomu doświadczenia.

Na poniższym screenie przedstawiam Wam mój ekwipunek do levelowania- nic nadzwyczajnego, jednak na najłatwiejszym poziomie trudności regeneracja zdrowia jest znacznie szybsza od zadawanych przez przeciwnika obrażeń:

sprzęt

Metoda działa jedynie wtedy, gdy nie posiadamy towarzysza u boku – w innym wypadku nasz pomagier będzie przeszkadzać i ubije nam przeciwnika !

Akcja:

Musimy wejść do dowolnego lochu/krypty i znaleźć komnatę z jednym przeciwnikiem (bądź wybijcie oponentów oszczędzając jednego “rodzynka” który wyposażony jest w broń białą). Teraz ustawiamy się w kącie sali tak, aby przeciwnik nie zaszedł nas z boku i podnosicie tarczę by blokować jego ciosy. Jeżeli wasza regeneracja zdrowia jest szybka i traficie na mało ogarniętego AI u oponenta (a o takiego w Skyrim naprawdę łatwo…)  będziecie mogli zablokować klawisz odpowiedzialny za tarczę – polecam gumki-recepturki:

ps4_pad_gumka

I odejść od konsoli, w moim przypadku wbicie z 15 poziomu do “Setki” zajmuje jakieś 30-40 minut zatem warto w tym przedziale czasowym wrócić do grania, zresetować perk zamieniając go na legendarny i zapisać stan gry.

Możecie to powtarzać do znużenia.

 

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 5 / 5. Głosów: 2

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

chicken HD

Kabson

MediEvil – Hero of Gallowmere

Kabson

Plush Teddy Bear Follower

Kabson

Wild Penguins

Kabson

15 Najciekawszych strojów dla UNP Body

Kabson

5 Najatrakcyjniejszych towarzyszek w Skyrim

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.