Konsole

Quake 2 – droga do platyny.

Cieszę się, że mogę Cię serdecznie przywitać w naszym przewodniku po osiągnięciach w grze Quake II! Ta niesamowita i kultowa strzelanka oldschoolowa powróciła, a wraz z nią niesie jeszcze większą dawkę ekscytującej akcji i niesamowitej zawartości.

W celu zdobycia platyny, będziesz musiał ukończyć zarówno podstawową grę, jak i kilka misji z DLC które dostaliśmy za darmo po zakupie wersji remaster. Zdobycie platyny nie powinno wam zająć więcej niż 6 – 7 godzin, więc warto sobie odświeżyć młodzieńcze wspomnienia i przy okazji zdobyć kolejny platynowy pucharek w  naszej kolekcji. Co więcej nie musimy mordować się z poziomem trudności tej gry i upragnione 100% możemy zdobyć grając nawet na najniższym poziomie trudności

Zatem bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem czy weteranem gier FPS,  platyna jest naprawdę w zasięgu Twoich palców.

Mało tego, twórcy gry przygotowali udogodnienie w postaci natychmiastowego wyboru poziomu. Dzięki niemu masz możliwość skakania po etapach, które odblokowują konkretne osiągnięcia, omijając resztę. Oczywiście zachęcam do przejścia całej podstawowej kampanii, gdyż pomimo nieco archaicznej rozgrywki Quake 2 to nadal kawał dobrej gry.

Jeśli chodzi o dodatki oraz Quake II 64, tak naprawdę nie ma konieczności przechodzenia wszystkich etapów. Wystarczy, że pomyślnie zaliczysz ostatnie 1-2 poziomy tych dodatków, aby spełnić wymagania do pucharka.

bpiwfQuad Machine

Platynowe tak jak wspomniałem wpadnie po 6 – 7 godzinach grania.

 

Trofea związane z fabułą (chociaż tej w Q2 jest jak na lekarstwo…). Moim zdaniem najprościej i najszybciej jest zaliczyć całą podstawową kampanię.

Establish the communication.onhrq bzyphDestroy Strogg Logistical Train
sytaaDestroy the security grid. ipgudMove through the mines.
tobzqShut Down Processing Plant ivnmlDestroy Strogg Main Reactor
pgacqDestroy the Big Gun jvredDestroy the black hole generator.
Assassinate the Makron  

 

 

 

 

Pozostałe pucharki wpadną nam po ukończeniu dostępnych w grze DLC:

mlsjfDisc Collector.

Call of the Machine to nowe rozszerzenie stworzone specjalnie dla tej nowej wersji gry. Zawiera osiem unikalnych etapów, choć aby zdobyć ten pucharek wystarczy ukończyć poziom o nazwie ” Temple of the Creator.”.

bjmenDestroy the Moon Base

“The Reckoning” to pierwsze z dwóch dostępnych rozszerzeń do pierwotnej gry. W sumie w grze występuje 6 etapów, jednakże do zdobycia trofki jest wymagane ukończenie tylko etapu 6, zawierająca łącznie 2 poziomy.

ccmuyAnti-Gravity

Ground Zero stanowi drugie z dwóch dodatków do pierwotnej gry. Tak samo jak w przypadku poprzedniego dzbanka, wystarczy ukończyć ostatni etap.

usgvtShut Down the Core

Quake II 64 to przeniesienie oryginalnego Quake II na platformę Nintendo 64, które zostało znacznie skrócone w porównaniu do pierwowzoru. Gra zawiera łącznie 6 etapów, ale aby ją ukończyć, wystarczy przejść ostatni etap, obejmujący konkretnie 2 poziomy.

To właściwie wszystkie informacje, jakie potrzebujecie, aby zdobyć platynowe osiągnięcie w grze Quake 2 na konsolach PlayStation. Życzę przyjemnej rozgrywki i niezapomnianych chwil w grze!

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 5 / 5. Głosów: 1

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Trofea i osiągniecia: Dying Light 2: Stay Human

Kabson

Trofea i osiągnięcia: Mafia: Definitive Edition

Kabson

Trofea i osiągnięcia: Dragon Ball Z: Kakarot

Kabson

Trofea i osiągnięcia: Demon Hunter Revelation

Kabson

Trofea i osiągnięcia: Horizon Call of the Mountain

Kabson

Trofea i osiągnięcia: Mass Effect II: Legendary Edition

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.