Internet

4 dobre stronki poświęcone Super Mario w sieci.

Sympatyczny “Marian” jest z nami już od ponad trzydziestu lat. W swojej karierze występował już w niemal dwustu tytułach (wliczając w to również występy gościnne np w NES Open Tournament Golf czy też bardzo udanym Super Mario Kart). Zaprezentuję wam cztery strony poświęcone temu wesołemu, wąsatemu hydraulikowi które warto odwiedzić.

Oficjalna strona Nintendo poświęcona celebrycie.

2016-04-05_16h54_33

Na w/w stronie oprócz materiałów promujących nowe gry znajdziemy również dwie minigry. Pierwsza z nich polega na dopasowywaniu postaci występujących w uniwersum Mariana, druga natomiast to quiz w którym możemy sprawdzić naszą wiedzę na temat wszystkich gier z Mario. Warto nadmienić, że pytania podzielone są na 3 stopnie trudności a na “hardzie” przyjdzie nam odpowiadać na pytania w stylu ” Która z gier z Mario świętowała swoje 25 lecie w 2010 r. ?

Mario Bros Games Free Online

scr_1556896250

Stronka zawierająca naprawdę sporo fanowskich gier, w których występuje nasz ulubieniec. Z tych ciekawszych i lepiej wykonanych polecam Mario Truck oraz wykonaną w trójwymiarze Mario Kart.

Super Mario Bros Crossover

scr_1557496453

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co zrobiłby Bill Rizer albo Link wrzucony do świata Mario ? dzięki tej grze możecie to sprawdzić. Gra oferuje 11 grywalnych postaci którymi przemierzamy odwzorowany niemal w 100% świat Super Mario Bross oraz – co jest ciekawostką – mamy szansę pograć na etapach znanych z The Lost Levels – kontynuacji gry SMB która została wydana jedynie w Japonii.

Super Mario City

super mario

Na zakończenie warto wspomnieć, że “Polacy nie gęsi” i również mamy swój wkład w rozwój społeczności kręcącej się wokół hydraulika. Niestety, newsy na stronie są dość stare i raczej nie aktualizowane a na forum raczej nie znajdziemy żywej duszy a szkoda, gdyż moim zdaniem ta stronka posiada całkiem spory potencjał…

Jedynie co warto pochwalić to niewielki dział download z którego możemy pobrać kilka darmowych gier z Marianiem.

 

Czy ten wpis okazał się dla Ciebie przydatny ?

Możesz go ocenić:

Średnia ocena: 3 / 5. Głosów: 1

Jeszcze nikt nie zagłosował ! Chcesz być pierwszy ?

Może cię zainteresować:

Detective Luigi (Super Mario 64 hack)

Kabson

Abandoned 64

Kabson

Banjo-Kazooie w Super Mario 64

Kabson

Emulujemy Nintendo Switch na PC (yuzu)

Kabson

Emulujemy Pokémon Mini na PC (PokeMini)

Emumaniak

Home Alone 2: Lost in New York (1992)

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.