Internet

6 Najlepszych stron poświęconych emulacji.

Dzisiaj podzielę się z Wami 6 najlepszymi (oczywiście, moim zdaniem) stronami poświęconymi emulacji w sieci. Dlaczego postanowiłem stworzyć listę tylko 6 a nie dla przykładu stworzyć topkę z 10,20 i więcej witrynami ? Uważam, że w obecnych czasach każdy już powinien znać wujaszka google – ja pragnę zwrócić uwagę na te z którymi sam się przyjaźnię od kilku dobrych lat.

Emuparadise.me

emuparadise Dość rozbudowana strona z własnym hostingiem starych gier, znajdziecie tutaj m.in. emulatory niemal każdego systemu, romy do większości starych konsol i również pełne fullsety. Strona w j. angielskim. Oprócz gier na stare konsole znajdziecie tutaj również rozbudowany dział abandonware. Pliki z Emuparadise.me pobierają się dość topornie, a to za sprawą dzielenia łącza pomiędzy darmozjadami a użytkownikami premium.

 

 

Romhustler.net

romhustler Kolejna strona z własnym hostingiem na której również znajdziecie wiele ciekawych tytułów ze szkolnych lat. W porównaniu do strony opisanej wcześniej transfery z Romhustler.net są zazwyczaj znacznie większe jednak czasem zdarza im się “chrupnąć” zatem polecam skorzystanie z jakiegoś menadżera pobierania. Strona również w j. angielskim ale z powodu intuicyjnej wyszukiwarki łatwo się w niej połapać

 

 

Romnation.net

romnation Trzecia strona w naszym zestawieniu oferująca własny serwer przechowywanych plików, witryna bardzo podobna do  Romhustler’a jednak specjalizuje się w naprawdę starych systemach zatem nawet gier na ‘szaraczka’ tutaj nie znajdziemy.

 

 

 

SnesOrama.us

sor Jedne z większych for poświęconych emulacji. Znajdziecie na nim wiele romów do wszelakich konsol (w tym również na X360/PS3. Jak to z forami bywa, z dostępnością plików umieszczonych zazwyczaj na hostingach typu catshare, depositfile itp. bywa różnie. Te forum to prawdziwa perełka dla osób znających j. angielski, gdyż otrzymanie fachowej pomocy trwa tutaj zazwyczaj mniej niż 15 minut.

 

 

TheIsoZone.com

theisozone Bardzo rozbudowany katalog starych gier w którym znajdziecie naprawdę wiele trudno dostępnych perełek  (demo dyski, materiały promocyjne wręczane na E3 itp). Na TheIsoZone znajdziecie wiele staroci (zarówno konsolowych, jak i PC’towych) oraz przeróżne fullsety. Niestety pliki trzymane są na naprawdę “dzikich” mało popularnych hostingach, więc z transferami (bez wykupionego premium…) bywa różnie.

 

 

Pleasuredome Tracker

pleasuredome Jeżeli istnieje możliwość doświadczenia “emulacyjnego orgazmu” to prawdopodobnie Pleasuredome jest miejscem, gdzie o niego najłatwiej. Jest to prywatny tracker sieci torrent, na którym znajdziecie chyba wszystko o czym może zamarzyć fan emulacji. Prócz romów oraz obrazów iso wszelakiego rodzaju, tracker indeksuje wiele starych czasopism komputerowych (przeważnie angielskich) oraz wiele fullsetów których rozmiary liczy się tutaj w setkach gigabajtów… Niestety, nie ma różny bez kolców – minimalne ratio jakie nas obowiązuje to 1:1 nieprzestrzeganie tej zasady naraża nas na szybkie oberwanie BANanem. Niemal każdy torrent posiada po kilkanaście seedów i naprawdę ciężko jest utrzymać ratio narzucone na nas przez adminów strony. Proponuję zastosować jedną z tych metod na nabicie sobie odpowiednich statystyk.


To by było na tyle, a jakie są wasze typy ? proszę o umieszczanie odpowiedzi w komentarzach 😉

Pozostaw coś po sobie - oceń ten post ! Zmotywujesz mnie tym do dalszej pracy.

Kliknij w gwiazdkę, by go ocenić !

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił tego wpisu.

Może cię zainteresować:

Oto 5 stron z których możecie pobrać stare gry zupełnie za darmo.

Kabson

Pobieramy za darmo system Windows bezpośrednio ze strony Microsoftu

Kabson

Blood TC

Kabson

Command and Conquer Remastered Collection: Trainer +12 v1.0 [FLING]

iPOD

Fallout 76 Perk Loadout Manager

Kabson

chicken HD

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.