Gry

Jelly Mario Bros

Wariacji na temat Super Mario Bros jest wiele. Sam na tym blogu zaprezentowałem już wam Super Mario Bros. Papercraftw którym klasyczną grę przedstawiono w formie wycinanki, Super Mario Bros. In First Person czyli Marian w widoku FPP. Dzisiaj przedstawiam wam Jelly Mario Bros, kolejną wariację na temat klasycznej gry na NES’a.

Stefan Hedman, niezależny deweloper, zaprezentował fascynującą interpretację klasycznej gry Super Mario Bros. Jelly Mario Bros to ta sama uwielbiana gra, ale z wyjątkowym podejściem. Świat przedstawiony w grze jest wykonany z żelków, co sprawia, że Mario może elastycznie się wyginąć i swobodnie pływać po niebie, a siła grawitacji niemal nie istnieje.

No cóż, gra jest prawie taka sama, więc naszym celem jest uratowanie księżniczki. Niestety nie możemy tego zrobić szybko (jeśli w ogóle). Mario porusza się jak rzucona galaretka, a każdy przedmiot w grze oddziałuje na nas tak samo.

Autor gry pomyślał również o “wygaleretkowaniu” oryginalnych odgłosów i ścieżki dźwiękowej, która tutaj również jest rozciągnięta jak galareta. Sprawia to, że zarówno ścieżka dźwiękowa i wykonanie gry jest spójne.

Galeria: Jelly Mario Bros

Dodatkowo, gra została stonowana pod względem przemocy – zamiast “brutalnego” rozdeptywania żółwi i innych stworzeń, naszym celem jest unikanie kolizji z nimi. To oryginalne podejście do klasycznej gry wideo nie tylko zmienia rozgrywkę, ale również dodaje nowy wymiar zabawy, zachęcając graczy do odkrywania znanej krainy Super Mario Bros w zupełnie nowy sposób.

W grę możecie zagrać zupełnie za darmo odwiedzając ten link.

Życzę miłego grania !

Pozostaw coś po sobie - oceń ten post ! Zmotywujesz mnie tym do dalszej pracy.

Kliknij w gwiazdkę, by go ocenić !

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jeszcze nikt nie ocenił tego wpisu.

Może cię zainteresować:

Portal Mario 64

Kabson

The Coyote Kills The Roadrunner

Kabson

Faith 64

Kabson

Marvel vs. Capcom 3: Destino De Dos Mundos

iPOD

Tarantula 1955

iPOD

BVOVB: Bruising Vengeance of the Vintage Boxer

Kabson

Zostaw komentarz


Obserwuj nasz blog !
Podaj swój adres email, by być informowanym na bieżąco o nowych artykułach pojawiających się na naszej witrynie.